TEL: +420 585 002 866 

EMAIL: info@ad-jonas.cz

více jak 10 let

zkušeností s dopravou

Jonas Speed s.r.o. mezinárodní doprava

Image-1

Jsme specialisté na mezinárodní dopravu v státě Švýcarsko a díky této specializaci, naší znalosti daného regionu a vytvořeným kontaktům, jsme schopni doručit zásilky s maximální efektivností, za příznivé ceny a v požadovaném termínu s respektováním dalších přání zákazníka.

 

Mimo tuto specializaci zajišťujeme i dopravu po tuzemsku a do ostatních zemí Evropské Unie, celní odbavení zásilek, skladování, překládání a pojištění zásilek. Všechny naše vozy jsou vybaveny sledovacím zařízením, takže přesně víme, kde se zásilka momentálně nachází.

 

Díky svému úspěšnému působení se rok od roku rozšiřuje a rozrůstá i vozový park zajišťující přepravu Vašeho zboží. U vozidel je pro nás nejdůležitější jejich kvalita a spolehlivost, a proto pořizujeme výhradně nová vozidla, a to převážně značky Mercedes-Benz a DAF. Také spolehlivost našich řidičů je pro nás velice důležitá, proto vedle počátečního důkladného vyškolení pravidelně absolvují přezkoušení z pravidel silničního provozu a také se průběžně účastní školení, které rozšiřují jejich odbornost.

Všechny naše vozy jsou v režimu ADR.

Proto neváhejte a využijte služeb naší firmy a můžete se spolehnout, že Vaše zboží bude doručeno včas, dle Vašich požadavků a za příznivou cenu.

Informace o nás v Evropské databance