DOPRAVA A LOGISTIKA

Firma Jonas Speed s.r.o. nabízí ucelené portfolio přepravních služeb, které zahrnuje vnitrostátní a mezinárodní dopravu včetně komplexního servisu. Díky dlouholetým zkušenostem, spolehlivým pracovníkům a propracovanému systému logistiky jsme schopni svým zákazníkům přinášet služby na vysoké úrovni, v požadovaném termínu a za příznivé ceny.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava

Naší specializací je doprava do Švýcarska, ale postaráme se rovněž o mezinárodní přepravu do zemí EU. Samozřejmostí je také zajištění všech přepravních formalit včetně celního odbavení zásilek a potřebných pojištění. Veškeré tyto služby jsou součástí mezinárodní přepravy.

I když většinu našich zakázek tvoří mezinárodní doprava, zabýváme se i vnitrostátní autodopravou a přepravou. Můžete se na nás obrátit i v případě, že potřebujete přepravit nadměrný náklad nebo zboží, které podléhá zvláštním podmínkám.

Provozujeme pravidelné linky do Švýcarska, Itálie, Belgie a Holandska.

Doprava do Švýcarska

Potřebujete-li přepravit zásilku do Švýcarska, je firma Jonas Speed tou nejpovolanější společností. Naše kontakty a perfektní znalost regionu zaručují maximální efektivitu mezinárodní dopravy, a to jak z hlediska rychlého doručení zásilek, tak i bezkonkurenčních cen mezinárodní přepravy. Nabízíme expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska včetně možnosti využití některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku. Naše vozidla vyjíždí do Švýcarska několikrát týdně, proto se nemusíte obávat žádného zbytečného prodlení.

Máte-li jakékoli dotazy ke službám souvisejícím s vnitrostátní či mezinárodní dopravou, poskytneme vám zdarma odborné poradenství a vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.

   


Logistika

Máme vypracovaný sofistikovaný systém přepravy i skladové logistiky, díky kterému je každá zásilka, od převzetí u zákazníka, přes skladování a překládání, až po odevzdání na místě určení, plně zabezpečena proti poškození, krádeži či neodborné manipulaci.

Postaráme se i o speciální zásilky, jakými jsou např. nadměrné náklady, nebezpečné náklady ADR, náklady s požadovanou teplotou přepravy apod. Máme k dispozici nákladní vozidla s veškerým potřebným vybavením, abychom byli schopni flexibilně reagovat na zakázky libovolného charakteru a objemu.

Naše nákladní vozy jsou vybaveny sledovacím zařízením GPS WEBDISPEČINK, které nám umožňuje mít dokonalý přehled o tom, kde se zásilka právě nachází, a ihned vás o průběhu mezinárodní i vnitrostátní přepravy informovat.

Za naše logistické služby, které zahrnují i libovolnou dobu skladování zásilek jakéhokoli objemu, neplatíte nic navíc. Vše je již zahrnuto v ceně vnitrostátní nebo mezinárodní přepravy.

Vozový park a řidiči

Disponujeme vlastním vozovým parkem složeným převážně z vozidel značek Mercedes-Benz a DAF. Bezpečnost, kvalita služeb a spolehlivost je pro nás prioritou, proto veškerá nákladní vozidla podrobujeme precizním servisním prohlídkám. Neméně důsledně se staráme i o pravidelná školení našich řidičů, pro které zajišťujeme neustálé rozšiřování jejich odbornosti.

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE N&Aa